DOMİNİK CUMHURİYETİ ADA TURU - BİRLEŞME PARTİSİ ÖZEL PROGRAM

0.00 TL

BİRLEŞME PARTİSİ ÖZEL PROGRAM

DOMİNİK CUMHURİYETİ ADA TURU 

AF SEYAHAT ÖZEL SEFERİ İLE

23 MART – 29 MART 2022

Punta Cana (5 Gece) 

1.GÜN   | (23 Mart 2022)   İSTANBUL à PUNTA CANA 

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 00.01’de buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerimizin ardından AF SEYAHAT Özel seferi ile direk olarak  02.30’da Punta Cana uçuşumuza başlıyoruz. Dominik Cumhuriyeti yerel saati ile 11:40’da Punta Cana havalimanına varışımızın ardından tur araçlarımız ile karşılanarak otelimize gideceğiz. Giriş işlemlerini yaparak dinlenmek üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

Opsiyonel Ekstra Tur – CIRQUE DU SOLEIL-KOOZA SHOW: Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte dünyanın en ünlü sirk oluşumu Cirque Du Soleil’e ait Kooza Show turumuzu gerçekleştireceğiz.KOOZA, müziğin, baş döndürücü ışık şovlarının ve kostümlerin teatral yaratıcılık ve akrobatik mucize ile neredeyse mükemmel bir şekilde harmanlayan bir gösteridir. Bu şovun kısa bir süre devam eden Dominik Cumhuriyeti turnesine denk gelen tur tarihlerimiz ile kendinizi şanslı hissedeceğiniz bir geceden sonra otelimize transfer oluyoruz.

2.GÜN   |   (24 Mart 2022)  PUNTA CANA / Acun Medya Prodüksiyon ve Canlı Oyun İzleme Turu

Sabah kahvaltımızı otelde alacağız. Ardından Acun Medya Prodüksiyon tarafından düzenlenen yarışma programının çekildiği alanda yaklaşık 1 saat boyunca  oyun parkurlarını safari araçları ile gezeceğiz. Parkur gezimizin ardından öğle yemeğimizi alıyoruz ve sonrasında ise canlı oyun izlemek üzere çekim yapılan parkura yöneliyoruz. Türkiye yarışmacılarının heyecanla yarışacağı anlarda orada bulunmak unutulmaz bir tecrübe olacak. Yarışmacıları , çekim ekibini ve oyun parkurlarını yakından görebileceğimiz harika bir gün olacak. Eğlenceli ve unutulmaz bir günün ardından geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

3.GÜN   |   (25 Mart 2022)    Yarışma Turu & BİRLEŞME PARTİSİ 

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından parkurlara doğru yola çıkıyoruz. Parkurlarda benzersiz bir macera bizleri bekliyor. Oyun parkurlarından birinde kura çekerek yapacağımız yarışma ile oldukça eğlenceli bir rekabet yaşayacağız. Yarışmaların ardından öğle yemeğimizi alıyoruz ve sonrasında kısa bir dinlenme ve akşam gerçekleşecek Birleşme Partisi için otelimize dönüyoruz. 

Birleşme Partisi’nin gerçekleşeceği etkinlik alanına doğru otelimizden ayrılıyoruz. Ünlüler ve Gönüller adalarının unutulmaz bir parti ile birleşeceği bu özel gecede, sürpriz sanatçıların vereceği konserler, sürpriz konuklar ve ikramlarımız ile eğlence dolu bir gece bizleri bekliyor. Yarışmacıları ve çekim ekibini yakından görecek, bu heyecanı birlikte yaşarken müzik ve eğlenceye doyacağız. Gecenin sonunda konaklama Punta Cana otelimizde.

4.GÜN  |    (26 Mart 2022)  KAHVE,KAKAO VE TÜTÜNE YOLCULUK VE 

                              ALTOS DE CHAVON TURU 

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından çevre gezilerimize devam etmek üzere turlarımıza başlayacağız.  Adanın eşsiz doğasını, kültürünü ve geleneklerini tanımak için güzel bir fırsat olan  turumuzu yapmak üzere otelden ayrılacağız. Öncelikle kırsal bölgelerin ulaşılmaz en güzel yerlerine giderek doğayı ve kasabaları keşfedeceğiz. Bu gezicimizde kahve, kakao ve şeker kamışı üretimlerinin yapım aşamalarını ve tabii ki Puro ve tütünün serüvenini öğreneceğiz.Yerel bir restoranda öğle yemeğimizi aldıktan Daha sonra kendinizi Ortaçağda hissedeceğiniz Altos de Chavón kasabasına gidiyoruz. Chavón Nehri yakınında La Romana'da 16. Yüzyıl Roma dönemi köylerinden esinlenerek inşa edilmiş  bir replikadır. Taştan yontulmuş alan, uzun zaman önce adada Akdeniz esintileri taşıyan bir köyün nasıl görüneceğinin etkileyici bir örneğidir. İnşaat, Altos de Chavón'un yapımına, Dominik Cumhuriyeti kültürü için bir merkez olarak hizmet vermesi amacıyla 1976'da başlanmıştır. Burada görülen taş işçiliği ve metal oymaların çoğu, bir zamanlar ada yaşamında çok öne çıkan el işçiliğine dikkat çekmeye devam eden yerel zanaatkarlar tarafından yapılmıştır. Altos de Chavón'un çoğu taştan yapılmıştır ve sahil konumu, dramatik ve ilham verici bir fon sağlar.. Bu turun ardından otelimize dönüyoruz ve serbest zamanımız olacak. Konaklama Punta Cana otelimizde. 

Opsiyonel Ekstra Tur – COCO BONGO NIGHT SHOW: Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte ünlü Coco Bongo Show turumuzu gerçekleştireceğiz. Birbirinden iyi dansçıların canlı performanslarını izleyeceğiz. Işık gösterileri ve eğlence dolu anlar ile  Punta Cana’da mutlaka deneyimlemeniz gereken, unutamayacağınız bir gece olacaktır. Coco Bongo;  yüksek enerjili bir parti atmosferine ve ünlü filmlerden sahneleri yeniden canlandıran 40’tan fazla sanatçıyla dünyaca ünlü bir gösteriye sahiptir. En sevdiğiniz şarkılara eşlik ederek, dans etmenin ve eğlencenin keyfini çıkarın. (otel gidiş – dönüş transferi dahildir)

5.GÜN   |   (27 Mart  2022)     SAONA ADASI & CATAMARAN TURU 

Otelde aldığımız açık büfe kahvaltının ardından Dominik Cumhuriyeti’ne bağlı en güzel adacıklardan birinin keyfini çıkarmak için güne başlıyoruz. Katamaran ile denize açılarak Doğu Milli Parkı içinde yer alan Saona adasını ziyaret edeceğiz, özenle korunmuş egzotik adanın eşsiz doğasının yanı sıra Karayipler'in en güzel denizine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Adaya giderken Acun Medya Prodüksiyon yarışmalarının yapıldığı denizdeki oyun parkurlarını uzaktan görme şansımız olacak. Katamarandan keyifle izleyeceğimiz eşsiz manzaranın yanı sıra; yüzme, voleybol gibi aktiviteler için serbest zamanımız olacak. Katamaranda limitsiz içecek servisi ve adada açık büfe öğle yemeği servis edilecektir. Tüm günü geçirdiğimiz bu eğlenceli ve dinlendirici turun ardından katamaranla iskeleye dönecek ve tur otobüsüyle otelimize ulaşacağız. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

6.GÜN    |    (28 Mart 2022)    PUNTA CANA à ISTANBUL

Otelde alacağımız kahvaltının ardından otelden çıkış saatimize kadar serbest zamanımız olacak. Belirtilen vakitte çıkış işlemlerimizi tamamlayarak eve dönüş yolculuğumuz için havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bagaj ve check-in işlemlerimizin ardından AF SEYAHAT özel seferi ile yerel saat ile 14:00’de  İstanbul yolculuğumuza başlıyoruz. Gecemizi uçakta geçiriyoruz. 

7.GÜN    |    (29 Mart 2022)    ISTANBUL

Türkiye saati ile saat 13:00 ‘de İstanbul Havalimanına varışımızın ardından turumuzun sona ermektedir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz 

 • AF SEYAHAT ÖZEL SEFERİ   ile İstanbul – Punta Cana gidiş-dönüş uçak bileti
 • 5 Gece Seçili Otelde Her Şey Dâhil Konseptiyle Konaklama 
 • Programda Belirtilen Tüm Turlar ve Yemekler
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Kahve, Kakoa ve Tütüne Yolculuk & Altos de Chavon Turu
 • Acun Medya Prodüksiyon ve Canlı Oyun İzleme Turu
 • Yarışma Turu & Birleşme Partisi
 • Saona Adası & Catamaran Turu 
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası

Pakete Dahil Olmayan Servisler 

 • Yurtdışı Çıkış Harcı 
 • Kişisel Harcamalar ve Bahşişler 
 • Programda belirtilmeyen turlar ve yemekler
 • Coco Bongo Night Show Turu
 • Kooza Show Turu 
 • Kişisel harcamalar
 • PCR Testi (2 doz Covid-19 Aşı sertifikası olmayan misafirlerimizin Dominik Cumhuriyeti’ne ve Türkiye’ye girişlerinde uçuştan en geç 72 saat önce alınmış negatif PCR test sonucu ibraz etmeleri gerekmektedir. )
OTEL SEÇENEKLERİ – PAKET FİYATLARI
     
OTELLERDBL ODADA KİŞİ BAŞITEK KİŞİLİK ODA FARKIDBL ODADA 3. KİŞİ2-12 Yaş Çocuk Ücreti

4*  OCCIDENTAL PUNTA CANA VE BENZERİ

STANDARD ROOM, HER ŞEY DAHİL

2.699 USD390 USD2.599 USD2.399 USD

5*  CATALONIA ROYAL BAVARO  VE BENZERİ

TROPICAL VIEW ROOM, HER ŞEY DAHİL

2.799 USD490 USD2.699 USDSadece 18+

5*  BARCELÓ BAVARO PALACE  VE BENZERİ

SUPERIOR ROOM, HER ŞEY DAHİL

2.999 USD760 USD2.899 USD2.849 USD
       

0-2 Yaş Ücretsizdir. Havayolu tarafından 125 USD uçak vergi bedeli tahsil edilir.

2-12 yaş indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklamalarda geçerlidir. 

OPSİYONEL TURLAR
COCO BONGO NIGHT SHOW 110 USD
( Gidiş-Dönüş transferleri , atıştırmalıklar ve yerli içkiler dahil )
KOOZA SHOW NIGHT SHOW 125 USD
İlgili fiyat 203-204-205-206 Nolu oturma alanı için verilmiştir(Gidiş-Dönüş transfer dahil)

ÜLKEYE GİRİŞTE VE ÇIKIŞTA COVİD-19 HAKKINDA BİLGİLENDİRME

(Covid -19 önlemi olarak giriş ve çıkış prosedürleri değişebilmektedir)

Dominik Cumhuriyeti’ne Giriş:

Dominik Cumhuriyeti’ne varışta semptom gösteren herkese yada göstermeyen yolcuların bir kısmına hızlı, tesadüfi bir test kontrolü yapılmaktadır. Son dozun uygulanmasından en az 3 hafta geçmiş aşı kartı sunan veya Dominik Cumhuriyeti'ne varışından önceki 72 saat içinde PCR testi yaptırarak negatif sonuç ibraz edebilen yolcular rastgele testten muaf tutulacaktır. Tüm yolcuların ayrıca bir ateş kontrolü yapması gerekecektir. Semptom gösteren veya test sonuçları pozitif çıkan yolcular izole edilecek ve yetkili yerlerde refakat edilecektir. 

Türkiye’ye Giriş:

Tüm sınır kapılarımızdan (kara, hava, deniz, demiryolu) ülkemize girişlerde; Dünya Sağlık Örgütü veya ülkemizce acil kullanım onayı verilmiş aşılardan en az iki doz (Johnson & Johnson için tek doz) yaptırdıklarını ve son dozdan en az 14 gün geçtiğini veya ilk PCR pozitif test sonucunun 28. gününden başlamak üzere son 6 ay içinde hastalığı geçirdiğine dair ilgili ülke resmi otoritelerince düzenlenen belgeyi ibraz edenlerden ayrıca negatif sonuçlu PCR/hızlı antijen testi raporu ibrazı talep edilmeyecek ve bu kişiler için karantina tedbiri uygulanmayacaktır. Bu ülkelerden ülkemize girişlerde aşı sertifikasının veya hastalığı geçirdiğine dair belgelerin ibraz edilememesi durumunda girişten azami 72 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR test raporu veya girişten azami 48 saat içerisinde yapılmış negatif hızlı antijen test sonucunun ibrazı istenmektedir. 12 yaş altındaki çocuklar ülkemize girişlerde PCR/Antijen test raporu ile aşı sertifikası uygulamalarından muaftır.

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Online Randevu Alabilirsiniz!

6698 sayılı KVKK ve GDPR uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizle ilgili mevzutlara uygun olarak kullanılan çerezler için, Veri ve Çerez Politikasını ziyaret edebilirsiniz.